Yağız Medikal

Yağız Medikal
  • Google plus'da paylaş
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş

2008 yılında "Yağız Medikal Sağlık Ürünleri" adını alarak bu güne ulaşan yolculuğuna başladı.Bu sürede sağlık birimlerinin temel gereksinimi olan birçok ürünün ülkemizde ilk kez piyasaya aktarılmasında öncülük eden firma olarak tanındık.

Geçmişten günümüze medikal alanda gelinen yolda tek kullanımlık sarf malzeme satışında kaliteden ödün vermeden faaliyet gösteren firmamız, sağlık sektöründe `önce insan ve istikrarlı fiyat` ilkesinden ödün vermeksizin bugünün teknolojisini ve uluslararası standartları müşterilerine sunmaya devam ediyor. Ve sizlerden bize yansıyan güvenle kontrollü ürün satışı, geniş ürün yelpazesi, üstün kalite anlayışı,hızlı servis ağı ile farklılaşma ve sürekli gelişmeyi hizmet olarak sunuyor.

Bu yolda hizmet verdiğimiz özel hastanelere, resmi kurumlara,eczane ve firmalara, bayisi olduğumuz ürünlerde meydana gelen aksaklıkların derhal ve koşulsuz giderilmesi için eğitimli ve donanımlı kadromuz ile her an ulaşma amacını güdüyoruz.

Her zaman yenliklere açık ve öncü olma anlayışını benimseyen Yağız Medikal Sağlık Ürünleri sizlerin daha yakınınızda ve daha hızlı ulaşılabilir olmak amacı ile her an elinizin altında bulunacak bu siteyi sunma gereksinimi duydu. Dileğimiz hem 5. yılımıza ulaşırken hem de daha uzun yıllar boyunca sizlerle beraber yolumuza devam edebilmek. Sektörel başarıya öncü ve lider kuruluş olarak ulaşma inancı yanında, geçmişte olduğu gibi ve gelecekte de bizleri sizlerle buluşturan köprü olarak vazgeçemediğimiz temel ilke kalite ve güven olacak.

  • Telefon(0312) 311-2065
  • Web Sitesiwww.yagizsaglik.com
  • AdresSanayi Caddesi Medikalciler İş Hanı No: 28/54 Ulus / ANKARA
"Günün manşetlerini ve en çok okunan haberlerini e-postanızdan takip etmek için sağlık küpü bültenine üye olun."
UYGULAMALAR
App Store Google Play
TAKİP EDİN!
Saglikkupu.com haber içerikleri kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.
Üroloji Doktoru Bel Fıtığı Doktoru Sağlık Haberleri