Yaren Tıbbi Malzeme

Yaren Tıbbi Malzeme
  • Google plus'da paylaş
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
 Hakkımızda

2005 Yılında büyük bir heyecanla kurulan firmamız Ege bölgesinde sağlık sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.Samimiyet ve dürüstlüğü ilke edinen firmamız bu alanda her zaman yenilikleri ve değişimi takip ederek, bünyesinde uygulamaya, yerli imalat ve iş ortaklarımızla beraber bu alanda en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.


Vizyonumuz


Türkiye ve dünyadaki sağlık sektöründeki yeni gelişmeleri ve sağlık standartlarını takip etmek, sağlık çalışanlarının ve hastaların can güvenliğini ve konforunu en üst düzeye taşıyacak ürünleri sunmak, üstün hizmet anlayışıyla saygın, istikrarlı ve güçlü bir medikal firma yaratmak , Türkiye´nin her yönde uzmanlaşmış lider medikal firmaları arasında bulunmaktır.


  Misyonumuz

İnsana değer veren paylaşımcılığı destekleyen Türk sağlık sisteminin gelişimine ve beklentilerine kapsamlı ,yaratıcı, yenilikçi bakış açısıyla yüksek kalitede ürün grubu ile katkı sağlamaktır. Güçlü büyüme ile sektörde değer yaratmak, kalitede, yaratıcılıkta ve teknolojik gelişmeleri takip ederek hep bir adım önde olmayı ilke edinmiştir.


Saygılarımızla.

İdris YAREN
  • Telefon(0232) 253-6805
  • Web Sitesiwww.yarenmedikal.com
  • AdresYeşillik Cad. No: 230 / 416 Selgeçen Modeka İş Mrk.Karabağlar / İZMİR
"Günün manşetlerini ve en çok okunan haberlerini e-postanızdan takip etmek için sağlık küpü bültenine üye olun."
UYGULAMALAR
App Store Google Play
TAKİP EDİN!
Saglikkupu.com haber içerikleri kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.
Üroloji Doktoru Bel Fıtığı Doktoru Sağlık Haberleri