Yaz Aylarının Rengi Beyaz Giyerken Dikkat

 • Eksilt
 • Artır
 • Yorum Yap
 • Yazdır
 • Mail Gönder
Yaz Aylarının Rengi Beyaz Giyerken Dikkat
 • Linkedin'da paylaş
 • Google plus'da paylaş
 • Whatsapp'da paylaş
344
KEZ OKUNDU
Tarih : 18.6.2019

Cesur ama basit bir renk olan bilinen beyaz renk giysileri yaz mevsimlerinde çok daha fazla tercih etmekteyiz.

Bembeyaz elbiselerin, giysilerin altına siyah rugan ayakkabıların tuhaf olabileceğinden öncelikle ilkbahar ve yaz aylarında tercih ettiğiniz beyaz giysilerin altına doğal renklerde veyahut beyaz renklerde ayakkabıları, terlik ve sandaletleri tercih etmelisiniz.

Şayet yaz aylarında veya kış aylarında farketmeksizin beyaz bir elbise ile düğün ziyareti yapmayı düşünüyorsanız, yapmayın ! Bu durumdan hemen vazgeçmelisiniz. DÜğünlerde beyaz bir elbise ve giysi giyilecekse bunu sadee gelinlerin yapması çok daha hoş olacaktır. Elibsenizde beyaz kısımlar olabilir ama baştan aşağı beyaz giymeniz çok mükemmel olarak görülmeyecektir.

Büyükşehirlerde yaşamıyorsanız ve toplu taşıma araçlarını sıklıkla kullanıyorsanız da beyaz giymeniz size kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Yoğun ve koşturmacalı günün içerisinde beyaz giysiniz kalmayabilir. Sürekli koşturmaca içinde bulunan bireylerin bu şekilde beyaz yerine neden siyah tercih ettiklerini de anlayabilirsiniz.

Son olarak şayet tropik iklime sahip bir ülkede yaşıyorsanız, beyaz sizin için hayati bir renk olarak bilinmektedir. Kış aylarında bile havaların yüksek dereceli olduğu veya olmadığı zamanlarda beyaza takılıp kalmak istemediğiniz durumlarda açık ve yumuşak renkler tercih edebilirsiniz. Bunları da jean renklerle kombin yapabilirsiniz.

Bu içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, Tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
YORUMLAR(İLK YORUM YAPAN SEN OL)
En Yeni Haberler
 • Tıbbi Cihazlar Yönetmeliği MDR Ekol Belgelendirme hizmetleri tarafından sunulan hizmeti ile ülke genelinde adından sıkça duyuran firmadan hizmet alınabilmektedir.
  Aytaç Arat
  23.3.2021
 • Kontinans Derneği Başkanı Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Tufan Tarcan, "Bu dönemde acil olmadıkça evden çıkılmamalı. İdrar kaçırma problemi yaşayan ileri yaştaki kişilerin hekime başvurana kadar mesane pedlerini kullanmalarını öneriyorum." diye konuşt
  Elif Demir
  17.3.2021
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Doç Dr. Yavuz Selim Yıldırım, işitme kayıplı kişilerin, erken dönem dil-konuşma becerisi kazanabilmesinin yolu, erken teşhis ve nedene yönelik tedavi çok önemlidir. Ayrıca koklear implantlı (biyonik kulaklı) çocuklard
  Sıla Genciz
  17.3.2021
"Günün manşetlerini ve en çok okunan haberlerini e-postanızdan takip etmek için sağlık küpü bültenine üye olun."
UYGULAMALAR
App Store Google Play
TAKİP EDİN!
Saglikkupu.com haber içerikleri kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.
Üroloji Doktoru Bel Fıtığı Doktoru Sağlık Haberleri